O firmie

Godny zaufanie zarządca, administrator i pośrednik w obrocie nieruchomościami na wrocławskim rynku

Jesteśmy zarządcą, administratorem i pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Działamy na wrocławskim rynku nieruchomości już od ponad 20 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nie tylko poznaliśmy od podszewki lokalny rynek, ale również wypracowaliśmy i stosujemy wysokie standardy, które budują zaufanie mieszkańców wspólnot.  Zarządzamy wspólnotami o różnej wielkości, a ich ogólna powierzchnia to ok. 100.000 m2. Stale się rozwijamy, pozyskując systematycznie nowe wspólnoty mieszkaniowe, rozwijamy ofertę usług i doskonalimy poziom obsługi.

Zarządzamy nieruchomościami czyli podejmujemy decyzje i dokonujemy wszelkich czynności w celu utrzymania nieruchomości co najmniej w stanie nie pogorszonym. Zajmujemy się również administrowaniem nieruchomością, czyli wykonujemy czynności wynikające z decyzji Zarządu Wspólnoty lub Właścicieli. Czynności związane z zarządzaniem i administrowaniem nieruchomością wykonujemy korzystając z usług wyspecjalizowanych firm, częściowo we własnym zakresie co pozwala na obniżenie kosztów utrzymania nieruchomości.

Zajmujemy się również kompleksowa obsługa transakcji w obrocie nieruchomościami. Do każdego z naszych klientów podchodzimy ze szczególną uwagą i dbamy o indywidualny, profesjonalny kontakt. Wyszukujemy atrakcyjne dla naszych klientów oferty i pomagamy im przy zawieraniu umów kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań. Sprawdzamy wiarygodność stron transakcji, pomagamy i doradzamy.

Posiadamy licencje wymagane w pracy w naszym zawodzie

Licencja zawodowa Zarządcy Nieruchomości:  nr 6267

Licencja zawodowa Zarządcy Nieruchomości:  nr 15235

Licencja zawodowa Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami:  nr  15235